Remonty mieszkań Wrocław

Wykonujemy remonty domów i mieszkań, począwszy od przygotowania projektów aranżacyjnych poszczególnych wnętrz, po zakup materiałów, zorganizowanie ekipy płytkarzy, instalatorów itp., aż po finalne wykończenie wnętrz pod klucz. Bez obaw możesz nam powierzyć kompleksowe wyremontowanie wnętrz, w których masz zamieszkać.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nieruchomości jest sporą inwestycją, co może znacznie uszczuplić budżet przeznaczony zaaranżowanie łazienki, kuchni, przedpokoju i innych pomieszczeń. Dlatego też oferujemy naszym Klientom zróżnicowane pakiety – obejmujące remonty w wersji ekonomicznej, premium oraz wysokobudżetowej. Przejrzysty cennik za poszczególne materiały pozwala łatwo i szybko skalkulować wydatki na remont. Lista producentów, z których materiałów korzystamy, znajduje się w zakładce Partnerzy.

Czy remont może być szybki i przyjemny?

Oczywiście, że tak – ale pod warunkiem, że zdecydujesz się na pomoc specjalistów w tej materii. Zachęcamy zatem do bliższego przyjrzenia się realizacjom, jakie na swoim koncie ma firma CONSISTO i skontaktowania się z nami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Realizujemy remonty domów i mieszkań dla Klientów indywidualnych, jak i na zlecenie deweloperów.