Kuchnie

Masz już w dłoni klucze do wymarzonego domu lub mieszkania? W Twojej głowie pojawiają się pomysły, jak możesz zaaranżować swoje własne 4 kąty? Chcesz jak najszybciej zamieszkać w pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrzach? Skontaktuj się z CONSISTO!

Przygotowujemy kuchnie marzeń

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu i dlatego też z uczuciem podchodzimy do jej aranżacji. Chcemy, aby nasi Klienci zakochali się w niej na wiele lat. Przygotowujemy zatem projekt zabudowy, która urzeka pod względem estetyki i oczywiście praktycznych aspektów. Proponujemy naszym Klientom rozwiązania klasyczne, kuchnie nowoczesne, minimalistyczne aneksy, jak i szafki oraz wyspy.

Kuchnie na wymiar – przygotujemy wnętrze na ich przyjęcie

Zanim przystąpimy do montażu kuchni na wymiar, przygotowujemy powierzchnie, aby zamontować szafki podłogowe i ścienne. Przypominamy, że płytki i panele możesz zamówić za naszym pośrednictwem, a tym samym nie martwić się o ich odbiór z marketu budowlanego, wniesieniem ich do domu lub mieszkania. Decydując się na skorzystanie z usług CONSISTO, nie musisz również szukać niezawodnej ekipy, która ułoży wybrane materiały na podłodze i ścianach w taki sposób, że będą to estetyczne, ale i trwałe realizacje.

Meble kuchenne na wymiar zostaną wykonane przez zaufanego producenta, z którym mieliśmy okazję współpracować przy wcześniejszych remontach oraz wykończeniach domów i mieszkań pod klucz.

Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty i przyjrzenia się dotychczas wykonanym kuchniom na wymiar.