Wykańczanie wnętrz Wrocław

Kupiłeś nowe mieszkanie lub dom w stanie deweloperskim? Twoim marzeniem jest jak najszybsze zaaranżowanie wszystkich pomieszczeń, aby móc cieszyć się ciszą i spokojem we własnych czterech kątach? Pozostaw wykańczanie wnętrz CONSISTO – firmie oferującej kompleksowe usługi w tej materii.

Wykańczanie wnętrz – od projektu po realizację

Zespół CONSISTO ma doświadczenie w przygotowywaniu projektów funkcjonalnych i pięknych wnętrz oraz ich kompleksowej realizacji. Podejmując się zlecenia, ściągamy z Klienta obowiązek zakupu materiałów wykończeniowych, dostarczenia ich do domu lub mieszkania oraz, co jest najtrudniejsze, zorganizowania ekipy fachowców, co do usług których można mieć zaufanie.

Pomyśl, jak chcesz mieszkać, a my zrobimy to za Ciebie!

Czy wykańczanie wnętrz może być tanie?

Tak. Wystarczy, że przed rozpoczęciem prac wykonamy kosztorys. Można zrobić to w oparciu o tabele pakietów, jaką prezentujemy na naszej stronie. W zależności od budżetu, jakim dysponuje Klient, możemy podjąć się wykańczania wnętrz w ekonomicznej wersji, jak i tej wysokobudżetowej. W oparciu o nasze doświadczenie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, abyś mógł zamieszkać w estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni.

Wszystkich zainteresowanych bezstresowym wykańczaniem wnętrz, zapraszamy do kontaktu z CONSISTO. Pomożemy Ci zaaranżować dom i mieszkanie marzeń. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Z naszej oferty mogą korzystać Klienci indywidualni, jak i firmy deweloperskie.